.nu

Училишна работа и есеи од средно училиште
Барај училишен

При што загинаа Дарт wather

Јас сум летање во мојот нов вселенски брод, тоа е РМ 340 Рекс. Тоа е толку мазна и многу добар изглед е премногу.
Но сега до мојата дестинација, јас ќе одам да Уран каде Дарт wather се случува наоколу и само убивање луѓе. Што е ова ?? Јас сум во потрага на радарот, тоа е speedingship. Сега тоа е забавување само ме becides. Зборувам со него на мојот ултра тенок iDim монитор DVD плеер. Тој сака да се трка на Плутон. Му реков: Да ви овозможува да одат !!
Почнавме толку брзо што мислев за момент Потрес на мозок, но тоа го shaked надвор.
Тој беше пред мене, јас сум во 1500 km / s. Во тој момент јас не се надевам дека тој доби некои НОС
Во неговата чудовиште. Јас сум земајќи надвор од него, јас барам на мојот брзинометар, тоа е во 3000 km / s, сега сум до becide него. Јас сум го туркаат лево и ... .. бум.
Тој оди во метеор. Да, јас сум забавување и јас ќе одам со него, тој не беше повреден, но малку shaked. Тој не мислам дека сум бил мамење, па тој ми даде 3000 megapounds. Му реков на него ви благодарам, и отидов на сајбер бар само еден авион далеку.
Сега сум таму на сајбер-просторот бар, чекорам во пречката. Therewere Bubba кој е посебен слон withmany ковчези, видови. Неговата мраз на кожата виолетова и неговиот јазик е многу посебен. Разговара со стебла. Тоа звучи нешто како ова: Phiii Phuuuuu Pruuu Pliiiiiiii.
Тоа звучи како џубокс Зборувајќи за мене. Сега една дама робот доаѓа до нас.
- Дали сакате да нарачате?
- Phi Пу, рече Bubba
- Тој сака простор плескавица со екстра сирење месечината, јас полнат.
- Добро, а ти господине?
И реков:
- Сакам плескавица на Нептун со екстра Flens * и екстра мал простор пиво. Прошепотив на роботот: Јас сум возење.
Дамата робот од глава до мене и си замина.
А додека подоцна таа се враќа со многу добар изглед храна. Вкусен, На Нептун плескавица беше најдобар од најдобрите, вкусот и да oh yes. Плескавица едноставно исчезна и јас сум почнуваат да се полни al. Па сега јас сум оставајќи Bubba.
-Phriii, Рече Bubba.
Убаво да те видам премногу, реков. Одење на мојот паркинг место и со тоа е моето бебе.
Мојот монитор глас чудо ако имав добар оброк и реков да. Бела (мојот монитор глас) ми кажа дека ние бевме блиски сега.
Подоцна истиот ден ...
Конечно јас сум на Уран, пејзажот е убава тука. Воздухот не е најдобар, можеби, но можам здив. Океј време за мојата кутија, при што загинаа Дарт wather. Ова е прв дете јас сум ќе 'направи, ох јас сум толку излезено.
Јас сум за купување на весникот за некои совети. На насловната страница читам: Дарт wather е конечно мртов. Тој зеде својот живот со својот ласерски меч. Па мислев дека она што сум јас ќе направам сега ??
Тогаш Бела рече: добро, зошто да не можеме да одиме околу? Јас реков зошто да не, тоа е добра идеја.
Почнавме да се истражуваат село, беше многу убаво, мислам дека сакам да се преселиме тука.
Уран доби она, spacebar, просторот бања, дури и простор плажа со прекрасни дами. Како што реков пред Уран доби она. Јас се повлече во текот и ставен во мојот бикини. И почнав да одам поблиску до плажа ... Леле која беше блиску ,, јас скоро стапнал на бебето желка. Бебето вика на мене и на родителите желка заврши до мене и добро, ние не треба да се оди во тоа, нели ??! На tempetures во водата е околу 20 степени топол, така што е прилично добра вода овде. Сонцето е добро, тоа е многу добра УВ светло па секој изгледа како еурокрем. И по овој убав бања Почнав да се грижи за куќата, прилично голема куќа, па јас може да има фиеста.
Не еден денар над шест милиони мега фунти.
Ако сакате да одите на Марс Тоа е само ќе ве чини 10.000 мега килограми светлосни години. Оди со САС ерлајнс, книга на летови на канцеларија ерлајнс "или пријавете се на www.howtogettouranus.galaxyThe Крај на Галакси

based on 1 rating При што загинаа Дарт wather, 0.5 надвор од 5 врз основа на 1 рејтинг
Стапка Тепање Дарт wather


Поврзани со училишните
Следниве е училишен тоа е за Тепање Дарт wather или се на било кој начин поврзани со Тепање Дарт wather.

Коментира за Тепање Дарт wather

« | »