.nu

Schoolwork dhe ese nga shkolla e mesme
Kërko schoolwork

Ëndrra të çuditshme

Subject: Psikologji

Solistet ruse të baletit që ka ndodhur të jetë maniak-depresive, hippos meshkuj këndoi në "Tani ajo është kthyer", si ata kërcenin printera me një Alligator sëmurë-ngrënie me dhimbje dhëmbi. Kur e sheh të tilla gjëra atëherë ju nuk janë të shëndetshme, ajo vuri në dukje mjekun Arnes të ekspertëve pasi ai u tha këtë shfaqje për ata me seriozitet të thellë në zërin e tij. Arne u lirua tani nga mjekët dhe vë në shtratin e tij ndërsa morrat e tij të mbivendosur në kneecap e tij të majtë. Truri i tij u vibruese si një kallam peshkimi në stuhi të madhe dhe reflekset e tij gag tickled përsëri dhe përsëri duke kockë e peshkut ndërsa ai ishte ulur në qafën e tij gjatë darkës kushtueshëm.
Nëna e tij i dashur hyri në dhomë dhe ngjitur atë në krevat para se ajo i dha atij një qetësues. Së shpejti ajo fluturoi Sandman mbi sytë e tij dhe spërkati pluhur magjik fjetur në to dhe ai e zuri gjumi si një log duke u pakësuar një kamion gjatë orë e pikut.
Ai ndjehet si Alice in Wonderland, por pa veshje dhe braids, ai ra përmes një humnerë dhe tundi si një njeri i pushtuar nga djalli. Rreth tij fluturoi elefant itchy shoferët e autobusëve dhe shegë psykdomnande. Një gjarpër me syze rozë me shirita me të verdhë, arna paqartë clambered mbi trupin e tij dhe në spirale rreth qafës së tij. Fryma e tij u zhduk dhe ajror u seeping prej tij. Vrimë pa fund gjeti fundin e saj dhe fiends lënë scrotum me gastrit dhe pneumonia dehur ai është i nderuar në katin e oqeanit. Vuri dhe këndore peshk gaztor i mbështjellë kaluara rutine trekëndësh ndërsa derr i egër afrikan fetar me butonin lëndime të syrit kushtëzuar vetes tableta plot gjallëri me shije të nenexhik. I gjithë mjedisi dështoi dhe shpërtheu me margjina të vogla para fundit të botës.
Një tunel i ri filloi dhe kvasimultionella hängbukssvin galloped paraqitur me krenari me disa salcice olokaustet e kuajve në rastet e lëkurës skinnbestykadde. Rërë whirled rreth kokat e tyre dhe mungesa të madhe, pothuajse inaudibly me një piruetë pak psychedelic në fund. Bosët pushkë mashtrim maskë që sunduan perandorinë e madhe të biznesit dhe shitur konservuar djersën e ftohtë me mall të madh para Doomsday galaktike tërbim.
Hedhur përpara me qafë dhe shtënë mbrapa dhimbje erdhi marimangat pak ndikuar valväljarna trimërisht deri në pedant hidhërim të madh. Por këto gjëra dukej qesharake të parëndësishme kur Mbreti Baraccuda rrëzua tastierë e tij të ri me një mur me tulla keq në nivelin e 12, sakletare fotvärmande gërmuan gropmynningar trupmadh përmes katedraleve gjigante të mbyllur plastike. Flokët në shpinë të një qeni është djegur si gjalpë në një kodër dhe brumbujt fëlliqësirat sniffed zam me cockroaches truprojat në dhomën e burrave. Fuming gigarettstumpar vjedh pleshtat qef rërë me egërsi ndërsa viruset e kafe duke mbajtur frëngji strutted në me këmbët. Disa unaza shfaq në sipërfaqe me shkëlqim dhe mori vetë ekzistencën e ambientit në pyetje para një jurie e zinxhir-duhanit Changer telefonike me kruarje. Një zë ulëritës depërtuar më thellë përmes ndërgjegjes së tij dhe president hondjävularnas piu verë me Kryeministrin e Anglisë. Çdo gjë arriti kulmin dhe erdhi në kokë kur një ushtri 'i skifterët dashur në anët e syve hyrë realitetin se nuk ekzistonte dhe mprehur sqepin e tyre mbi tigrat së bashku. Atëherë ata filluan Smurfs Naturist gjenomike vjetra të ngrihet në ajër ndërsa ata kënduan himnin kombëtar shqiptar prapa pa zanore. Dhe Casanova e gjarpër me zile s përpëlitej në pije alkoolike të lirë me provat havjar si ai prishur tërësinë e ekzistencës ekzistencës në një tullumbace rökformad të hardboard.
Dhe pastaj u zgjua Arne deri në një ditë të re të mbushur me forcë të përtërirë nga ëndrrat e tyre plotësisht të shëndetshme.

based on 4 ratings Ëndrrat e çuditshme, 4,0 nga 5 bazuar në 4 vlerësime
Vlerësoni ëndrrat e çuditshme


Related schoolwork
Vijim janë projekte shkollore që kanë të bëjnë ëndrrat e çuditshme apo në asnjë mënyrë në lidhje me ëndrra të çuditshme.

Koment ëndrrat e çuditshme

« | »